Tančírna 2015

Jako každý rok i letos se naše škola zúčastnila taneční soutěže Tančírna, kterou tradičně pořádá ZŠ Trávníky ve Vsetíně. Letos se konal již 10. ročník této soutěže a tanečnice z naší školy opět zazářily. Skupiny BlueMaat a Maat si pod vedením paní Marie Sádlíkové připravily dvě taneční vystoupení. Skupina BlueMaat s nádhernou taneční choreografii s krátkými hedvábnými vějíři imitující květiny oslnila porotu a vytančila si krásné 3. místo.

Tance předvedly obě skupiny nejen na soutěži, ale také na taneční přehlídce pro základní školy a veřejnost. Blahopřejeme a děkujeme všem tanečnicím za úspěšnou reprezentaci naší školy na soutěži a veřejnosti. Velké poděkování patří hlavně paní Marii Sádlíkové, která dívky pečlivě připravila a loňský úspěch na soutěži opět zopakovala. Děkujeme.