Po vyučování

LESNÍ KLUB VRABČÁKA ONDRÁŠA U ZŠ VALAŠSKÁ POLANKA

V rámci projektu podpořeného Zlínským krajem jsme pro děti školního klubu pořídili mnoho přírodovědných a badatelských pomůcek v hodnotě téměř 57 000 Kč. Klubáci s paní vychovatelkou Zdenkou Polanskou tak mohou využívat při zkoumání přírody nové lupy, mikroskopy, síťky pro lov drobných živočichů, pexesa, určovací klíče a leporela. Věříme, že je tyto aktivity budou bavit a obohatí své přírodovědné znalosti o mnohé nové informace.

Více v příloze článku

Štítky: 

Velikonoční turnaj florbalového kroužku 1. stupně

 Po delší odmlce pokračujeme v realizaci kroužků na naší škole. K velmi oblíbeným u chlapců patří florbalový kroužek. Vánoční turnaj se nám sice nepodařil uskutečnit, ale ten VELIKONOČNÍ nám už v pátek 8. dubna vyšel. Kluci se rozdělili do pěti družstev a každé družstvo si zvolilo název tak, aby připomínal Velikonoce. Proti sobě tak bojovali Mrskači, Tataři, Slepičky, Beránci a Zajíčci. Na 1. místě skončili Tataři ve složení: Jáchym Blizňák, Mikuláš Juřica, Patrik Molek a Vašek Trňák. Na 2.

Florbalový kroužek 1. stupně

  Florbalový kroužek našich nejmenších probíhá na naší škole už řadu let. Děti se zde učí základům florbalu, zpracování míčku, přihrávkám a samozřejmě spolupráci v týmu. Kroužek probíhá každý pátek od 12,00 do 12,50. Letos se nám sice nepodařil uskutečnit VÁNOČNÍ TURNAJ, ale o to více se těšíme na VELIKONOČNÍ, který proběhne v pátek 8. dubna od 12,10 do 13,30 hod. Na všechny hráče bude čekat po turnaji sladká odměna. Už se na všechny moc těším.

Florbal

Po pauze způsobené epidemiologickou situací jsou už v plném běhu i kroužky. Ten florbalový pro II. stupeň probíhá každý čtvrtek od 13:20 hod. V dnešním zápolení byli nejlepší kluci z 6.A, na které zle dotírala děvčata ze 7. A

Štítky: 

Hasičská soutěž 2018

Také v letošním školním roce jsme se zúčastnili celostátní soutěže pořádané Sdružením hasičů Čech, Moravy a Slezska s názvem Požární ochrana očima dětí. Do soutěže se zapojili žáci 1. a 2. třídy a žáci navštěvující školní družinu a školní klub. A tady jsou vítězové základního kola. Kategorie 1.a 2.třída: 1.místo Jirka Zemánek z 1.třídy, 2.místo Sofie Blizňáková a 3.místo Nikol Maršálková obě ze 2.třídy. Kategorie 3. - 5.třída: 1.místo Matyáš Strbačka, 2.místo Zuzana Chuchmová a 3.místo Hana Kostková, všichni žáci 4.třídy.

Štítky: 

Klubáci nadělují dárky

Žáci naší školy navštěvující školní klub se letos zapojili do celorepublikové sbírky "Krabice od bot 2017".Přinesli hračky a jiné dárky, vyrobili přáníčka a poslali je dětem z chudých rodin. Více informací o této sbírce můžete najít na www.krabiceodbot.cz...

Děkuji Vám, jsem na Vás pyšná, děti moje....Zdenka Polanská, vychovatelka

Štítky: 

Čtenářská výzva

Čtenářský klub při ZŠ Valašská Polanka
vyhlašuje
pro žáky 6.-9. třídy

Čtenářskou výzvu 2017/2018
O co jde?
Pokud rádi čtete a chcete zjistit, jestli jste schopni splnit úkoly, které ověří vaše čtenářské dovednosti, zapojte se do této akce. Výzva se vyhlašuje na období od října 2017 do března 2018. Březen je měsícem knihy a vyhodnocení čtenářské výzvy proběhne na konci března. Akce je čistě dobrovolná a pokud se jí chcete zúčastnit, doufáme, že budete úkoly plnit poctivě.

Čtenářský klub 2017/2018

Čtenářský klub

Chtěla bych informovat všechny žáky i učitele, že čtenářská klubovna bude otevřena ve školním roce 2017/2018 od 2. října v nových půjčovních dobách.

Pondělí 9.05 – 9.20(pouze vracení knih)
Úterý 13.15 – 14.15
Čtvrtek 12.20 – 13.20

Vzhledem k tomu, že někteří čtenáři nedodrželi měsíční výpůjční dobu, rozhodli jsme se, že budeme vybírat upomínkový poplatek 10,- při prekročení 1 měsíce. Proto také radíme, pokud nestihnete knížku přečíst, přijďte ji vrátit a půjčte si ji znovu.

Stránky