Výtvarné tvoření 3.A
Napsal uživatel Jitka Sedláčková dne 14. červen 2026 - 14:15.Jarní sluníčko nás rádo vždy vytáhne ven a to hlavně ze školních lavic. My jsme toho využili v hodinách výtvarné a pracovní výchovy, ve kterých jsme v pátečních hodinách vyrazili na školní zahradu nejenom zkoumat a pozorovat přírodu, ale vytvářet obrázky z živých i neživých přírodnin. Odměnou pro žáky byl především pobyt venku, radost z tvoření, ale na závěr ochutnali ředkvičky, které se jim urodily na záhonku. ...číst dál about Výtvarné tvoření 3.A








