Superstar 2024, Vsetín

V úterý 23. dubna se v malém sále Domu kultury ve Vsetíně konal další ročník okresního kola  pěvecké soutěže Superstar. Naši školu reprezentovala za 1. stupeň Lucie Vychopňová z 4. třídy a za druhý stupeň Adéla Beňová z 6. B třídy. Obě naše mladé zpěvačky krásně zazpívaly své vybrané písničky a od poroty získaly za pěvecké výkony pěkné ohodnocení. Po celkovém sečtení bodů a hodnocení tzv. tajného porotce přišel moment napětí a vyhlášení nejlepších zpěváků letošního ročníku Superstar. Velká radost pro nás všechny a gratulace pro Lucii Vychopňovou, která si ve své kategorii vyzpívala a získala krásné 3. místo. Potlesk patří také pro Adélu Beňovou, která se se svým pěveckým výkonem mezi ostatními soutěžícími vůbec neztratila. Oběma děvčatům moc děkujeme za skvělou reprezentaci naší školy na této soutěži a těšíme se někdy příště na další jejich vystoupení.