Zvítězili jsme v oblastním kole Poznej a chraň

Po dvou letech se naši mladí přírodovědci zúčastnili oblíbené týmové soutěže Poznej a chraň. Oblastní kolo se konalo ve vsetínském Alcedu a tématem byl Les. V mladší kategorii zvítězil nad osmi dalšími soupeři tým ve složení Lucie Hanulíková, Robin Dušek a Bára Vychopňová. V kategorii starších žáků jsme v konkurenci dvaceti týmů brali první i druhé místo. Vítězkami se staly Monika Zichová, Aneta Marečková a Tereza Mikulíková, druhé byly Tereza Vaňharová, Magdaléna Psotová a Sofie Blizňáková. Tyto tři týmy postupují do krajského kola ve Zlíně. Díky patří kromě šikovných dětí také vedoucímu mysliveckého kroužku Jiřímu Duškovi, který nám s rozšiřováním přírodovědných znalosti našich žáků pomáhá.