Pohádkový a filmový den 1. stupně

Každoročně probíhá na naší škole začátkem února celodenní projekt "Pohádkový den". Stejně tomu bylo i letos. Ve čtvrtek 1. února přišli žáci a jejich paní učitelky do školy v nádherných převlecích. Na chodbách a ve třídách jste tak mohli narazit na překrásnou Popelku a Sněhurku, na Honzu s rancem báječných buchet, Pata a Mata, Křemílka a Vochomůrku, Áju se svým nerozlučným kamarádem Fíkem, piráty a bandity, hajného a rybáře s perfektním úlovkem, včelku Máju a Karkulku, Večernici a další spoustu pohádkových postaviček. Ve třídách jsme řešili pohádkové kvízy, vyhlašovali nejlepší masky, malovali pohádkové postavičky, zpívali písničky a samozřejmě nechyběla ani pohádka. Celý den jsme si před pololetními prázdninami báječně užili.