Patrik Ševela vyhrál Vánoční laťku 2014

Tak jako každý rok i letos se před vánočními svátky uskutečnila v Horní Lidči soutěž ve skoku vysokém. Kvůli kolizi termínů jsme sice nemohli odjet v nejsilnějším složení, ale i tak byly naše výsledky výborné. Mezi mladšími žáky se šestým místem blýskl Matěj Kovář, který překonal 130 cm. Protože je Matěj teprve žákem 6. třídy, bude v kategorii mladších startovat i příští rok a je velkým příslibem. Mezi staršími žačkami si nejlépe vedla Nikola Brhlová, která za přeskočených 120 cm brala 5. místo. Největšího úspěchu z našich skokanů dosáhl Patrik Ševela, který byl mezi staršími žáky nejlepší a výkonem 155 cm celou soutěž vyhrál. Všem účastníkům děkuji za výbornou reprezentaci školy a přeji hodně stěstí v dalších soutěžích.