Okrskové kolo v sálové kopané

Ve čtvrtek 9.listopadu 2023 se konalo ve sportovní hale při ZŠ Francova Lhota okrskové kolo v sálové kopané kategorie mladších i starších žáků.A žáci naší školy byli nakonec velmi úspěšní, neboť v obou kategoriích obsadili 1.místo, což je pěkným úspěchem pro naši školu. Starší žáci porazili pořádající ZŠ Francova Lhota vysoko 6:1 a v dramatickém zápase remizovali se ZŠ Horní Lideč 2:2, když v poločase prohrávali 0:2. Celkovým skore nakonec obsadili 1.místo, neboť Horní Lideč porazili Francovu Lhotu pouze 2:0. Mladší žáci porazili pořádající ZŠ Francova Lhota 2:0 a také remizovali se ZŠ Horní Lideč 0:0. Jelikož Francova Lhota porazili Horní Lideč 3:0, získali i mladší žáci naší školy 1.místo. 4 brankami se blýsknul Petr Janota z 9.B, 2 branky přidal Daniel Tomeček z 9.A a 1 branku vsítil ještě Petr Černocký z 9.A. U mladších žáků vsítil 2 branky Jáchym Blizňák ze 7.A třídy. Všem žákům ještě jednou blahopřeji k postupu do okresního kola.