Okresní kolo minifotbal starších žáků

V pátek 3.května 2024 se konalo na umělé trávě fotbalového hřiště ve Valašském Meziříčí okresní kolo v Minifotbale starších žáků, do kterého postoupilo i mužstvo ZŠ Valašské Polanky. Soupeřem našeho mužstva ve skupině "B" byla ZŠ Hutisko-Solanec a ZŠ Hošťálková, mužstva velmi silná a v souboji s našimi žáky velcí favorité. Ale naši starší žáci svou kůži neprodali lacino, bojovali a favoritům jejich vítězství značně zkomplikovali a zápasy zdramatizovali. Se ZŠ Hutisko-Solanec prohráli po boji 1:2 a taktéž se ZŠ Hošťálková po dramatickém a bojovném průběhu prohráli 2:3! Obsadili jsme ve skupině 3.místo, postup do semifinále nám unikl a z dalších bojů v turnaji jsme byli vyřazeni. 2 branky za naše barvy vsítil Petr Janota a jednu přidal Štěpán Trňák. Naši školu reprezentovali Daniel Tomeček a Petr Černocký z 9.A, Petr Janota z 9.B, Štěpán Ondrišík a Jakub Zádrapa z 8.A, Marek Raška, Štěpán Trňák, Richard Růžička a Nikol Maršálková z 8.B. Všem hráčům a hráčce děkuji za bojovnost v zápasech a reprezentaci naší školy v okresním kole Minifotbalu ve Valašském Meziříčí.