MISS a MISSák 2016

Ve čtvrtek 28.ledna proběhl v sále kulturního domu už 8.ročník soutěže o titul MISS a MISSák školy, tentokrát i za účasti dvou soutěžících ze ZŠ Leskovec. Do soutěže se přihlásilo celkem 12 děvčat a 6 chlapců, bohužel těsně před soutěží 3 z dětí onemocněly. Všichni stateční museli předvést karnevalový kostým, ve volné disciplíně dvouminutové vystoupení, také společenské oblečení a zodpovědět otázku porotce. A kdo nakonec zvítězil? V kategorii MISS 1.stupně ZŠ úplně nejmladší soutěžící - Terezka Kudelová z 1.třídy ze ZŠ Val.Polanka, na druhém místě se umístila Hanka Staňková ze 4.třídy ZŠ Leskovec a třetí příčku obsadila Vendulka Šmerdová také z Leskovce, která chodí do 5.třídy. Titul MISS školy získala Petra Kubenková z 6.B, na druhém místě skončila Eliška Šimarová z 9.třídy a třetí se umístila Natálie Křupalová z 8.třídy. MISSákem školy se stal Matěj Kovář ze 7.B, druhý skončil Tomáš Křůpala ze 2.třídy a třetí Rosťa Jeřábek ze 7.A. Titul MISS Internet získala Terezka Kudelová, MISSák Internet Tomáš Křůpala, titul MISS Sympatie si odnesla Veronika Hrabicová a MISSákem Sympatie se stal Martin Daněk. Vítězům patří obrovská gratulace a všem soutěžícím velký dík za jejich odvahu a přípravu. A jak to všem slušelo můžete vidět ve fotogalerii...