Informace pro rodiče dětí, které jsou přihlášeny na prázdninovou družinu

Prázdninová družina, na kterou jste Vaše děti přihlásili, bude probíhat ve dnech 4. - 15. července 2022 od 7:15 do 15:30 (bez víkendu a státních svátků). Děti budou mít po celou dobu pobytu zajištěny obědy ve školní jídelně a pitný režim. Vybavte je prosím pohodlným oblečením (klidně i náhradním) a pevnou obuví s ohledem na aktuální počasí a program (pobyt venku, sportovní aktivity), vhodná je i pokrývka hlavy, opalovací krém, popř. repelent. Do družiny budou potřebovat přezůvky. Proběhnou také dva zajímavé vzdělávací programy – 12.července 2022 za dětmi přijede paní Holbíková z knihovny Vsetín a 14.července 2022 paní Křupalová s přehlídkou dravců. Věříme, že si děti prázdninový pobyt v družině užijí. V případě, že byste měli další dotazy, volejte na +420732723756, nebo mi napište přes Bakaláře.