Halloweenská výzva - vyhodnocení masek

V pátek proběh na naší škole Halloween. Do Halloweenské výzvy od 6. B se zapojilo mnoho desítek žáků. Včera se sešla odborná porota a podle fotografií pořízených v jednotlivých třídách vyhodnotila nejlepší halloweenské masky a rozhodla se ocenit těchto deset žáků:

1. Tereza Kudelová 8.A
2. Vojta Daněk 1. třída
3. Hana Kostková 9.A
4. Bětka Novosadová 5. třída
5. Martina Rašková 9.A
6. Aneta Filgasová 6.B
7. Natálka Čalová 7.B
8. Emilie Grycmanová 3. třída
9. Ondřej Holčák  3. třída
10. Rozalie Gajdošová 5. třída

Porota se rozhodla vyhlásit také 3 nejlépe namaskované učitele, kteří také přijali halloweenskou výzvu:

1. ster Mikulíková
2. Naděžda Hajdová
3. Marcela Koňaříková

A na závěr si můžete přečíst, jak probíhal Halloween v 1. třídě...

Halloweenská výzva v 1. třídě.

V pátek 4. listopadu byla první třída o něco „strašidelnější“, než jindy. V lavicích se nám objevilo několik čarodějnic, upírek, kostlivců a taky jeden pavouk, zlá Červená karkulka, bodavý ježek a hezká oranžová dýně. Nejdříve jsme se „normálně učili“, ale po velké přestávce proběhla čarodějná hodina. Trošku jsme se proměňovali v různé neživé věci a vybraný odvážlivec nás pak měl „rozesmát“. Dařilo se mu to dokonale. Pak nás navštívila „halloweenská komise“, která vyfotila všechny masky a slíbila, že se brzy dozvíme, kdo bude vítěz. Pokračovali jsme ve vymýšlení kouzelných zaklínadel, ale asi jsme už vyčerpali své zásoby čarodějných slovíček a hra se nám přestala dařit. Začali jsme tedy pozorovat a kreslit své „převleky“. Vytvořili jsme si z nakreslených obrázků ve třídě „halloweenskou nástěnku“ a pak jsme si všichni zatančili podle strašidelných písniček pro děti z youtube.