Co všechno budou do školy potřebovat naši prvňáčci?

Vážení rodiče,

Vašemu dítěti, které v tomto školním roce nastoupí povinnou školní docházku, budou bezplatně poskytnuty veškeré učebnice a pracovní sešity, které se na konci školního roku nevracejí. K dovybavení žáka do 1. třídy je však nutné ještě zajistit:

- pouzdro (2 měkké ořezané tužky číslo 2, gumu)

- obaly na sešity a učebnice

- desky na sešity

- desky na písmenka

- na číslice – plechovou krabičku (např. od vitamínových bonbónů ENERGIT)

- nůžky s kulatou špičkou

- temperové barvy

- voskovky (větší)

- pastelky (větší)

- tuhé lepidlo v tubě

- na výtvarnou výchovu – kelímek na vodu, hadřík

- černý mazací fix a hadřík na tabulku

- sáček na přezůvky a podepsané přezůvky

- sáček na cvičební úbor – tričko, trenýrky, teplákovou soupravu, cvičky nebo tenisky

- hygienické potřeby – malý ručník, ubrousek pod svačinu

- 1x toaletní papír (na celý školní rok)

- láhev s pitím (plastovou)

- krabičku na plastelínu (stačí např. od rostlinného másla)

Prosíme rodiče, aby si všechny školní potřeby včetně cvičebního úboru a ručníku podepsali.

Školní rok bude zahájen dne 1. září 2015 v 7.30 hodin. První třídu bude vyučovat paní učitelka Mgr. Eva Matušová. Ke slavnostnímu zahájení nového školního roku si děti přinesou přezůvky, které budou v sáčku na zavěšení, ručník, aktovku a pouzdro. Již v 1. den školy bude zajištěn oběd ve školní jídelně a možnost umístit dítě do školní družiny. Další podrobnější informace obdržíte první den školy od třídní učitelky 1. třídy.