Charitativní činnost školy

V letošním školním roce proběhly na naší škole celkem tři charitativní sbírky. Žáci i zaměstnanci školy přispěli zakoupením charitativních předmětů organizacím, s nimiž spolupracujeme již několikátý rok a stali jsme se tak již pravidelnými přispěvateli. Jsou to organizace ŽIVOT DĚTEM (nemocné děti), FOND SIDUS (nemocné děti) a PESOS o.p.s. (opuštěná zvířata). Žáci i zaměstnanci školy přispěli celkovou částkou 5.680,- kč. Všem, kteří se na sbírkách jakkoli podíleli, děkujeme.

V Praze dne 19.11.15 15:39

Potvrzujeme, že Základní škola, Valašská Polanka 301 , Valašská Polanka
se zúčastnila Veřejné sbírky č. S-MHMP/1476620/2015.
Sbírku pořádá společnost Fond Sidus, z. ú.
Pro tuto sbírku výše uvedená škola utržila
2 400,- Kč‎

PXQQLYZP.jpgŽivot dětem tímto srdečně děkuje

dětem, rodičům a zaměstnancům

Základní školy,

Valašská Polanka 301

za účast při sbírce ve školním roce 2015/2016 a finanční částku 2 080

získanou prodejem předmětů s logem Život dětem

Částka bude použita na pomoc dětem se závažnými onemocněními, které jsou stabilně odkázány

na domácí péči svých rodičů a to konkrétně na pořízení rehabilitačních a kompenzačních pomůcek,

na úhradu zdravotnického materiálu, speciální výživy, rehabilitačních pobytů apod..

Děkujeme Vám, že nám pomáháte

proměnit dětské slzy v úsměv.

www.zivotdetem.cz

WHVH0ZLQ.jpg

Občanské sdružení PESOS děkuje Základní škole Valašská Polanka za vybranou částku 1.200,- kč, která putuje do útulků pro opuštěná zvířata. Díky Vám budou mít kočičky a pejsci bez domova krmivo a veterinární ošetření J