Aktuální protiepidemická opatření ve škole

Novým nařízením vlády se nám opět trochu změnila protiepidemická opatření ve škole.
Od soboty 19. 2. 2022 se již nebude provádět antigenní testování všech žáků a zaměstnanců.
Osobám s pozitivním výsledkem PCR testu na přítomnost viru SARS-COV-2 se nařizuje izolace v minimální délce trvání 7 dnů. Zákonní zástupci žáků již nejsou povinni nahlašovat škole pozitivní PCR test.
Karanténní opatření se nenařizují.
Nadále Vás ale moc prosíme, abyste Vaše děti s příznaky akutního infekčního onemocnění do školy neposílali.
Ještě jednou všem děkuji za dobrou spolupráci a pochopení v uplynulém složitém období. Pěvně věřím, že se pomalu blížíme ke konci všech omezení a škola už pro nás všechny bude opět hlavně místem vzdělávání a společných zážitků.