Školní výlet 8.A+ 8.B do Prahy

Naši osmáci se vydali na svém školním výletě do Prahy a dlouho připravovaný výlet se stal skutečností teprve tehdy, když jsme se všichni usadili na Vsetíně do vlaku, který s námi uháněl ku Praze. Plni očekávání, natěšení a zvědaví jsme v Praze vystoupili na Wilsonově nádraží, ubytovali se na Kolejích UK FTVS a prvními kroky se vydali poznávat krásy velkoměsta. A bylo toho opravdu moc! Během 3 dní jsme poznali a viděli historické památky Prahy jako třeba Staroměstský orloj, prošli se po Karlově mostě, vyšli si na Vyšehrad, procházeli se po Václavském i Staroměstském náměstí a s paní průvodkyní se seznámili s historií i současností Pražského hradu. Navštívili jsme i muzea, z nichž nás nejvíce zaujalo muzeum voskových figurín a muzeum fantastických iluzí. Ze všech muzeí jsme si odnesli krásné zážitky. Školní výlet do Prahy se nám moc líbil, vyšlo nám počasí, okouzlila nás atmosféra hlavního města a plni dojmů, vzpomínek i únavy jsme se vraceli domů.

Denisa Filgasová a Julča Zemánková: "Náš výlet do Prahy se nám moc líbil. Velmi jsme si užili nákupy, ale zaujali nás i zdejší památky a muzea. Chtěli bychom poděkovat naší paní průvodkyni i učitelům, kteří nás provedli Prahou a řekli nám něco o historii."

Zuzka Cedidlová a Nelly Novosadová: "Praha byla velmi krásná, nejvíce se nám líbilo muzeum voskových figurín a muzeum fantastických iluzí.Do Prahy by jsme chtěli určitě ještě jednou, ale mohla by být příště delší večerka"