Čtvrťáci a páťáci na exkurzi

Dne 16. 10. žáci čtvrté a páté třídy vstávali do školy rádi. Jelo se totiž na exkurzi. Paní učitelka Pecárová a paní učitelka Hladká nás zdárně všechny naložily do vlaku směr Horní Lideč, kde jsme navštívili mechanický betlém. Tento betlém má 75 pohybujících se figurek, dále dřevořezby čtyřiceti míst Zlínského a Trenčianského kraje: např. Hostýn, Buchlov,Trenčianský hrad atd. Úspěšně jsme dál pokračovali v naší cestě a to do Valašských Klobouk, do firmy, která je zapojena do projektu Ovoce a zelenina do škol.

Nejdříve jsme si prohlédli sklad, následovala ochutnávka pomazánek a různého ovoce. Pracovníci firmy nám také připravili několik soutěží se sladkou odměnou na závěr. Bylo to super. Děkujeme tímto všem zúčastněným pracovníkům firmy Wastex i oběma našim paním učitelkám. Fotky z akce naleznete v této fotogalerii. Za všechny čtvrťáky a páťáky napsala Vendula Šafaříková.