Čtenářský klub 2017/2018

Čtenářský klub

Chtěla bych informovat všechny žáky i učitele, že čtenářská klubovna bude otevřena ve školním roce 2017/2018 od 2. října v nových půjčovních dobách.

Pondělí 9.05 – 9.20(pouze vracení knih)
Úterý 13.15 – 14.15
Čtvrtek 12.20 – 13.20

Vzhledem k tomu, že někteří čtenáři nedodrželi měsíční výpůjční dobu, rozhodli jsme se, že budeme vybírat upomínkový poplatek 10,- při prekročení 1 měsíce. Proto také radíme,  pokud nestihnete knížku přečíst, přijďte ji vrátit a půjčte si ji znovu.

Do klubovny si můžete přijít knížky prohlížet, číst i půjčovat, ale předtím si , prosím, pročtěte pravidla půjčování knížek i pravidla chování v klubovně. Kdo není přihlášený, může si ještě vyzvednout přihlášku přímo v klubovně.

Knihy si mohou půjčit domů jen žáci, kteří odevzdali přihlášku podepsanou rodiči svému třídnímu učiteli. Podle přihlášky tito žáci dostanou čtenářskou průkazku.

Těšíme se, že si najdete cestu ke knížkám a že je budete mít rádi.