Zdravý den - projekt 3. - 5. třídy

 Každoročně probíhá na naší škole v září projektový den - Zdravý den. Stejně tomu bylo i letos. Ve čtvrtek 24. září přišli žáci do školy vybaveni ovocem, zeleninou, zdravou svačinkou a letáky ze supermarketů, které jsme pak použili na koláž zdravých a nezdravých planet. V hodinách jsme si povídali o správné výživě, o potravinách vhodných pro náš zdravý vývoj, kdo má jaké oblíbené jídlo, o důležitosti pravidelného pohybu a sportování a vyplňovali jsme pracovní listy, kde jsme poznávali a popisovali druhy ovoce a zeleniny. Projektový den jsme pak zakončili vystřihováním a lepením obrázků z letáků a výrobou koláží zdravých a nezdravých planet. Na závěr si žáci odnesli dárečky v podobě pexesa. Zdravý den si žáci užili a odnesli si spoustu nových poznatků a zážitků.

Fotogalerie