Školní florbalový turnaj 1. stupně - VÁNOČNÍ

Každoročně probíhají ve florbalovém kroužku na prvním stupni tři školní turnaje: VÁNOČNÍ, VELIKONOČNÍ A ZÁVĚREČNÝ. Stejně tomu bylo i letos. Ve středu 18. prosince se v tělocvičně uskutečnil VÁNOČÍ TURNAJ. Žáci se rozdělili do družstev a každé družstvo si zvolilo takový název, aby nějakým způsobem připomínal vánoční čas. Nejmladší žáci si zvolili název Kapříci a Stromečci, starší žáci a žačky Sobíci, Dárečci, Baňky a Rohlíčci. A jak turnaj dopadl? Mezi nejmladšími vyhráli Kapříci a nejvíce branek dal Matěj Kudela. U starších žáků vyhrálli Dárečci, na druhém místě skončili Rohlíčci a třetí místo obsadili Sobíci. Nejvíce branek dal Petr Janota, na druhém místě skončil Jakub Zádrapa a Petr Černocký. Všem florbalistům gratuluji a už se těším na další zápasy.