přírodopis 22.2. - 26.2.2021

Zdravím Vás

 

Přeju klidný a pohodový den....

Poslední téma, které jsme probírali a opakovali byly svaly a kostra člověka. V tomto týdnu budeme pokročíme a začneme se pomalu zaobírat pohlavní soustavou člověka. 

Přikládám prezentaci na téma dospívání, kterou jsme minule proletěli. Ve čtvrtek v online hodině  si  napíšeme kratinký test z kosterní a svalové soustavy, tak prosím si je ještě procvičte, protože Vám to minule šlo. 

Tak a na úvod mrkněte na video, které popisuje rozmnožování a mužskou pohlavní soustavu.  

 

Cokoli budete potřebovat, tak mě můžete kontaktovat obvyklým způsobem, buď na messenger (Aleš čert)  nebo na mail (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.). 

.

Přeju pohodový a klidný týden …….zdraví Aleš (721 984 025)

 

Ve čtvrtek se budu těšit....

 

Join Zoom Meeting
https://us02web.zoom.us/j/3252821587?pwd=MWFXZVBlZTlvU3NhbDg0Ym02VVZvZz09>

Meeting ID: 325 282 1587
Passcode: 4hTxZp