Přírodověda - 4. ročník od 2. - 6. 11. 2020

Ahojte kluci a děvčata!

Právě si užíváte volna podzimních prázdnin. Mám pro vás dobrovolný úkol, který můžete při procházce přírodou vytvořit. Jelikož budeme probírat ekosystém LES, můžete při svých procházkách přírodou nafotit různé stromy, listy, mechy, keře, ... a vytvořit si vlastní lesní  F O T O A L B U M.  Rozklikejte každé písmeno. Poznáte moje přírodniny? Důležité je, abyste vlastní nafocené přírodniny dokázali poznat. Pokuste se, jestli to zvládnete, přidat i popisek s názvem. JM

Dále se při procházkách můžete inspirovat úkoly, které najdete v učebnici na str. 76 - 77. Některé popsané  hry si můžete vyzkoušet i se svou rodinou.

Další úkoly, které postupně dopíšu na školní týden od 2. - 6. 11. 2020

Budeme společně opakovat rozdělení a význam částí rostlin. Proto se ještě jednou znovu podívejte na prezentaci 1 a prezentaci 2., abyste dokázali odpovědět pak na tyto OTÁZKY:  Kdo má možnost, ať si tento pracovní list vytiskne a vyplní. Ostatní žáci by měli zvládnout na otázky odpovědět aspoň ústně. 

Pracovní listy vytisknu ve škole pro všechny. Nahlaste mi prosím v úterý na hodině matematiky, kdo nemá možnost  pracovní list vytisknout, pokusíme se vám je doručit, nebo si je rodiče budou moci vyzvednout ve škole. Vše ještě upřesníme. 

Dále se podívejte v PS na str.13 a vypracujte otázky 1, 2, 4 . Můžete se zamyslet i nad otázkou č. 3.

Tyto ofocené úkoly mi pak prosím pošlete.

Samostatně si do pátku, kdy máme společnou hodinu přečtěte v učebnici str. 24 a pokuste se ústně odpovědět na otázky 1 - 4  na této stránce.

Společně si na ně na videokonferenci odpovíme.

Mějte se moc krásně a uvidíme se a těším se na vás v pátek 6. 11. 2020 od 9. 20 h  po matematice a krátké přestávce.

Join Zoom Meeting
https://us02web.zoom.us/j/8697187124?pwd=dVNDSW9FMEJ4OW1JSUo1VGhmcWd4dz09

Meeting ID: 869 718 7124
Passcode: 7gKTPj

Mějte se  a opět kontakt : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., messenger, 605 777 584