ADAPTAČNÍ POBYT ŠESŤÁKŮ

Děti z 6.A a 6.B se ve dnech 14. – 16. září zúčastnili adaptačního pobytu na Hájence v Semetíně. Kromě vynikajícího jídla a nádherné krajiny tu byl i super program. Např. seznamovací hry, Šlacha (která skončila na střeše J), poznávačky, strategické hry, úkoly v lese.  A jak to probíhalo? Přijeli jsme a šli si vybalit, pak jsme hráli první hry.

Několik fotek

Po obědě a odpočinku jsme hráli další týmové hry (např. lyžování ve čtyřech, korýtka, kostky, …) a hry v lese. Po večerním klidu následoval táborák, opékání špekáčků a noční hra. Všichni se hodně báli, ale nakonec jsme to dali J. Když jsme se vyspali a nasnídali, šli jsme do lesa na další hry (např. medvěd brtník).  Nejvíce se nám líbila „schovka“. Jsem ráda, že jsem se mohla zúčastnit a poznat spoustu nových kamarádů.