Zápis žáků do prvního ročníku základního vzdělávání pro školní rok 2020/2021

Zápis žáků do prvního ročníku základního vzdělávání pro školní rok 2020/2021 proběhne v termínu 6. - 24. dubna 2020. 

Zápisy budou letos kvůli mimořádným opatřením vlády probíhat bez osobní přítomnosti dětí ve škole.

Bližší informace k celému průběhu zápisu, včetně všech potřebných formulářů, najdete v následujících přílohách. Pokud byste neměli možnost si dokumenty vytisknout, stavte se za námi do školy, my Vám je připravíme.

Důležité informace k zápisu 2020 - 2021

Žádost o přijetí do základního vzdělávání

Zápisní list

Žádost o odklad školní docházky

Dotazník školní zralosti

Zápis

Optimální připravenost

Prosím všechny tyto dokumenty si prostudujte, v případě jakýchkoliv nejasností pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nebo volejte na +420 732 723 756.

Přejeme Vám hezký zbytek dne...