Informační dopis pro rodiče

Vážení rodiče,

situace, ve které se nyní společně nacházíme, je pro nás všechny nová, složitá a nečekaná. Také my tady ve škole si zvykáme na aktuální opatření a snažíme se co nejlépe reagovat na toto těžké období. Je velmi pravděpodobné, že školy budou zavřené delší dobu a my budeme muset všichni společně pracovat v jiném, pro Vás mnohem složitějším režimu. Je nám naprosto jasné, že priority jsou nyní jinde a vy máte spoustu svých starostí se zajištěním chodu domácnosti, a tak se budeme snažit, aby úkoly pro žáky byly přiměřené, a pokud možno zvládnutelné bez Vaší pomoci. Hlavně u našich menších žáčků je to však složité a Vaši podporu budou potřebovat. Pokud byste měli k jednotlivým zadaným úkolům jakékoliv dotazy, neváhejte kontaktovat jednotlivé vyučující na jejich školní e-maily, nebo uvedená telefonní čísla. Jsou připraveni Vám pomoct a s čímkoliv poradit. Věřte, že i pro ně je to situace nová, dosud nepoznaná a snaží se jí v rámci svých možností a starostí zvládnout co nejlépe. Jako další vzájemnou komunikační variantu a možnost, můžete využít také facebookovou stránku školy s názvem ZŠ Valašská Polanka, kde budeme rovněž zveřejňovat aktuální a nutné informace. Pokud byste měli dotaz přímo na mne, jsem k dispozici na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nebo kdykoliv na telefonním čísle +420 732 723 756.

Pro nás pro všechny je to možnost a příležitost naučit se něco nového, případně změnit zaběhnuté stereotypy a hlavně zjistit, co v životě je vlastně důležité a podstatné.

Moc Vám všem děkuji za trpělivost, podporu, spolupráci a ochotu…společně to zvládneme.

Petr Filgas

ředitel školy